املاک پارسه| سامانه املاک سبزوار
 

 

املاک پارسه | سامانه املاک سبزوار که هم اکنون در حال مشاهده سایت آن می باشید با در اختیار داشتن مشاوران مجرب آقا و خانم و با سابقه مدیریتی فعال و پیگیر و از همه مهمتر داشتن ارتباط لازم و شناخت بسیار کامل از اکثر سازندگان نام آشنا و معتبر و پروژه های آنان و همچنین مشتریانی که سالها با مدیریت این دفتر کار کرده و خود آنان نمایندگان بسیار خوب تبلیغی برای ما می باشند درخدمت شما عزیزان می باشد. 

عقد قرارداد

این دفتر با عضویت رسمی در اتحادیه مشاورین املاک سبزوار باعقد قراردادهایی از قبیل : عقد مبایعه نامه ، عقد قرارداد خرید و فروش ، عقد قرارداد پیش خرید و یا پیش فروش ، عقد قرارداد اجاره و دریافت کد رهگیری  و دیگر عقودی که در حیطه املاک می باشد به صورت صد در صد قانونی درخدمت متعاملین محترم می باشد.            

 خدمات

 ارائه بهترین خدمات،بهترین مشاوره،خروج از شیوه سنتی و رایج ، ارائه و نمایش املاک از طریق اینترنت و از همه مهمتر خروج از سیستم دست نویسی قراردادها که همواره موجب بروز اشکالها و اختلاف های عدیده ای بین طرفین قرارداد بوده و هست...! دیگر خدماتی که با مراجعه و ملاحضه سایت املاک پارسه | سامانه املاک سبزوار مشاهده خواهید کرد ، همه و همه مجموعه ای را متشکل گردیده که شما با خیالی آسوده و راحت و کوتاهترین زمان ممکن در بدست آوردن نزدیکترین آیتم مورد نظر در ذهن خود موفق باشید

خرید و فروش پایان یک معامله نیست آغاز یک تعهد است


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای املاک پارسه | سامانه املاک سبزوار محفوظ است